Viyabank Ltd. “Müşteri Memnuniyeti” ilkesinin yanında, bugün sahip olduğu değerleri yaratan çalışanlarının memnuniyetini de hep ön planda tutmaktadır. Viyabank ailesi iyi eğitim almış, yaratıcı, sorumluluk sahibi, sürekli kendini yenileyen, takım ruhuna sahip, işinin uzmanı bireylerden oluşmaktadır.

Organizasyon Yapımız
Viyabank Ltd. “Klasik Bankacılık Anlayışı”  yerine modern ve yenilikçi yapısı gereği yetki ve sorumlulukları her seviyedeki çalışanına devrederek başarısını çalışanı ile paylaşmaktadır.

Eğitim Faaliyetlerimiz
Viyabank Ltd.’ de çalışmaya başlayan yeni personelin görev alacağı ve çalışmakta olan personelin görevli olduğu birimin özelliklerine göre en iyi donanıma sahip olması başlıca hedeflerimizdendir. Üretilen hizmetin mükemmelliği için gerekli olan yurtiçi, yurtdışı  ve bünye içi eğitim imkanları çalışanlarımıza sunulmaktadır.

Maddi Ve Sosyal Haklar
Günün koşullarına göre çalışanlarımıza yürürlükteki iş yasasına uygun her türlü maddi ve sosyal haklar sağlanmaktadır.

İş Başvurusu
Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Bankacılık, Finans ve benzeri bölümlerinden mezun, iyi seviyede bir yabancı diliniz varsa veya Bankacılık Sektöründe iş tecrübesine ve iyi bir kariyere sahipseniz sizi aramıza katılmaya davet ediyoruz.

Viyabank Ailesi’ ne katılabilmeniz için ilk adım olan aşağıdaki İş Başvuru Formu’nu eksiksiz doldurarak göndermenizi rica ederiz.
İnsan Kaynakları
  • Should be Empty:
Ana Sayfa   |   Şubelerimiz   |   Site Haritası   |   İletişim
TR | ENG
MoneyGram ile hesap açmadan dünyanın her yerine 10 dakika içerisinde para gönderebilirsiniz.
Viyabank Ltd.  |  444 VIYA (8492)
General Manager: Muhtar Yusuf Galeria No:109 Nicosia / North Cyprus
gm@viyabank.com
Copyright © 2014 Viyabank Ltd.
Designed & Powered by Medialife and Ata Bilişim